خرید(تحقیق در مورد شاکر )

تحقیق در مورد شاکر ,شاکر,دانلود تحقیق در مورد شاکر ,شاکرتحقیق در مورد شاکر |1654070|ghe1723905|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق در مورد شاکر می باشد.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 25 صفحه

قسمتی از متن .doc :

1

‏مقدمه‏ ‏

‏این تحقیق را برای درس دکتر لقایی انجام دادم و یک نونه کامل با عکس وانواع چیدمان سنگفرش با بروشور و... دست ایشونه . دانشجویان ایشان سعی کنند زمان استفاده از مطلب موارد فوق را در نظر بگیرند و کل مطلب را بدون تغیر و و زحمت بله اسم خودشان تحویل ایشون ندن. دانشجویان استید دیگر هم به وجدان خودشان بستگی داره که رفرنس را ذکر کنند یا نه.

‏مفاهیم طراحی

‏بکار گیری مصالح مشابه و هماهنگ می تواند نقش مهمی در منسجم نمودن منظر خیابانی ایفا کند و علامت مشخصه ای برای یک شهرک،ویا شهر دهد. سنگفرش همچنین می تواند یک حس امتداد بین قسمتهای گوناگون بوجود بیاورد ،بخصوص در جایی که یک نوع مصالح ساختمانی در حاشیه ها و کانالها بکار رفته است.

2

‏نظام سنگفرش

‏سنگفرش می تواند یک زمینه طبیعی و ساده یا پیچیده و غنی باشد به گونه ای که توجه بیننده را بخود جلب کند،می تواند نقطه عطفی بوجود اورد و یا محیطی شاد و رنگارنگ را خلق کند ،یا حتی برای جلوی درب یا یک نقطه تلاقی نقش یک قالیچه را داشته باشد.هماهنگی در تغییر رنگ و بافت می تواند به پروژه تنوع بخشیده ،ان را غنی تر کند و مفهومی از انداره و حجم بوجود آورد.

‏با مجموعه ای از عناصر مانند رنگ و عناصر مصنوع می توان ما هیت محیط را تغییر داد و به فرم ها و نظامهای جدید دست یافت.

‏ ‏انتخاب ‏ 

‏نظامهای سنتی سنگفرش براساس طرحها و مصالح ازمایش شده ای بوده اند که می بایست باز شناخته شوند.استفاده مجدد از عنا صر سنگفرشهای قدیمی و امیختن کهنه و نو می تواند فورا به یک ناحیه تازه سنگفرش شده قوام بخشد.

‏هنگام انتخاب مصالح ،موارد زیر را می بایست در نظر گرفت :

3

‏-استفاده :عابرین و وسایل نقلیه ،همچنین خطوط مناسب و علائم راهنمایی منع کننده برای انها

‏-موارد بکار گیری:رسمی، غیر رسمی،عمومی ،خصوصی،اداری

‏-هزینه:مواد ،ساخت،هزینه نگهداری و یا تعویض

‏-استحکام:مقاومت در برابر تردد عابرین ،وسایل نقلیه سبک و سنگین

‏-اتصال:قابل دید ،عملی و مسائل مربوط به ساخت

‏-نگهداری:دوام،سهولت در تمیز نگه داشتن و تعمیر

‏-درزگیری:رنگ ،پهنا و جنس مصالح

‏-ساخت:انعطاف پذیر یا انعطاف نا پذیر ،میزان تحمل وزن

‏-مواد پیش ساخته در مقابل مواد ساخته شده در محل : مرغوبیت ساخت ،نیازهای مخصوص محلی

‏-تناسب :مبدا مصالح،مناسبت در ارتباط با معماری و یا طرح اولیهمطالب دیگر:
🔗دانلود پاورپوینت سازه های قابی🔗دانلود پاورپوینت حمل و نقل عمومی🔗دانلود پاورپوینت زندگی زناشویی فوق العاده🔗دانلود پاورپوینت توبه🔗دانلود پاورپوینت بررسی روشهای کاهش آلودگی صوتی پالایشگاهها🔗دانلود پاورپوینت اقتصاد مهندسی و آنالیز تصمیم گیری🔗دانلود پاورپوینت مدرسه باوهاوس و گروپیوس🔗دانلود پاورپوینت مهندسی معکوس و مهندسی مجدد🔗دانلود پاورپوینت تحقیق ریسک تصادفات در روزهای بارانی🔗دانلود پاورپوینت تاثیر سن بر رانندگی🔗پاورپوینت آسیب های خانواده🔗پاورپوینت اصول و روش قصه گویی🔗پاورپوینت آناتومی جریانات سیاسی ایران🔗دانلود پاورپوینت قانون جنگلات🔗پاورپوینت تکنیک های روانی رسانه و خبر 🔗پاورپوینت تناقضات کتاب مقدس🔗دانلود پاورپوینت مفهوم ستاره ها در هتل🔗دانلود پاورپوینت طرح برگزیده مسابقه هتل در مشهد🔗دانلود پاورپوینت ارزیابی لرزه ای مبتنی بر عملکرد هتل آیکون دبی🔗دانلود پاورپوینت جهت استقرار بنا🔗دانلود پاورپوینت دانشکده پزشکی Erasmus🔗پاورپوینت حواریون در کتاب مقدس🔗پاورپوینت آموزش خبرنویسی🔗پاورپوینت خشونت در کتاب مقدس🔗پاورپوینت در مورد خودکشی